Varia Scans

Joined
Jan 4, 2019
Messages
5
Z powodu wyłączenia serwera, na którym stała strona zostaliśmy chwilowo bez strony. Aktualnie pracujemy nad jej przywróceniem, jednak niestety będzie pod innym adresem, więc trzeba co jakiś czas zerkać na discorda, gdzie pojawi się informacja jak tylko uruchomimy stronę.
 
Joined
May 14, 2019
Messages
2
W sumie to dla mnie lepiej bo i tak korzystam z tej strony to będę miał wszystko w jednym miejscu.Przy okazji dziękuje za waszą prace.Pozdrawiam !
 
Joined
Jun 19, 2018
Messages
4
Sorry, że się wcinam ale wasz chapter 156 z "Witch Hunter" powinien nosić tytuł: " Błąd " lub "Błędna ocena" a nie "Miscalculacja" (jest w ogóle takie słowo w języku polskim? ) ;)
 
Joined
Jun 16, 2018
Messages
3
@Koteslow naprawione! Zapraszamy serdecznie

@krzymaj wybacz za późną odpowiedź! Winę za to ponoszę ja, Kuro, bo nie dopilnowałam tego przy korekcie. Od tamtej pory robię ją uważniej i będę się starała, żeby takie błędy już się nie zdarzały
 
Joined
Jun 19, 2018
Messages
4
@Koteslow nie przesadzajmy. Takie błędy zdarzają się najlepszym.
Dziękuję ci za tak wytrwałą, włożoną w to pracę.
Mam jeszcze tylko małe pytanie, czy i gdzie można pobrać waszej grupy rozdziały (chodzi mi o Witch Hunter i D-Gray). Pozdrawiam Krzymaj
 
Joined
Jan 4, 2019
Messages
5
@krzymaj WH - https://mega.nz/#F!v7oz1YjI!W0IPr6-z6YW-UiZLEBQ7LQ Co do DGM to niestety nigdzie nie mamy natomiast mogę ewentualnie podesłać oddzielnie, ale tylko od 219 rozdziału, bo tylko tyle posiadamy.
 
Joined
Jun 5, 2019
Messages
10
Czy późniejsze rozdziały Noblesse są gdzieś dostępne? Tutaj niestety jest tylko do 300 rozdziału ;/
 
Joined
Jan 4, 2019
Messages
5
@Pandzia Trochę przetłumaczonych rozdziałów było na webtoon, ale ostatnio słyszałem że zablokowali możliwość tłumaczenia Nobla u nich i nie sprawdzałem czy usunęli też już przetłumaczone rozdziały
 
Member
Joined
Jul 30, 2019
Messages
170
Cześć, mam pytanie odnośnie mangi "Noblesse". Na mangadex rozdziały po polsku są do 304, na webtoon są tylko do 50, czy jest możliwość dalszego tłumaczenia przez was czy może zostało to jakoś unimożliwione? Dziękuję że przetłumaczyliście tak dużo rozdziałów ^^
 
Joined
Jan 4, 2019
Messages
5
@Xianmei Niestety nie mamy możliwości dalszego tłumaczenia. Strona Webtoons zablokowała taką możliwość. Możliwe, że po jakimś czasie przywrócą całkowicie darmowe czytanie Noblessa i wtedy też przywrócą możliwość tłumaczenia go.
 

Users who are viewing this thread

Top