Heterophobia Fansub

Gerçekten harikasınız. Kısacık sürede bir sürü manga yüklemişsiniz😀 İyi ki varsınız 😍🙂

😍😍😍Çok teşekkür ederim bende sizi bekliyordum tüm sevdiğim manalar size ait 😍

Ah çoğu sevdiğim mangalar sizde yiklemenizi bekliyorum ve yeni seriler de almanızı 😏🐱

Arkadaşlar ben bu mangadexi hâlâ çözemedim. Türkçe yaoi mangaları bulamıyorum aklıma gelen çeviri gruplarına bakıyorum ya da denk geldiklerime. Yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Power Uploader
@ Lotusiris

Ayarlardan Türkçe chapterları görüntüleyi seçersen sadece onlar görünür, diğer diller karşına çıkmaz. Eğer öyle yaptığın halde hiçbir bölüm gözükmüyorsa ya manganın Türkçe çevirisi yoktur ya da o gruplar buraya yüklememiştir.

merhabalar acaba nakamura asumiko"nun mangalarını çevirebilir misiniz? özellikle doukyuusei ve devam niteliğinde olan blanc isimli mangayı. Size nasıl ulaşacağımı bilmediğimden bir kaç yere yazıyorum ama, umarım görürsünüz.

Ze’yi çevirdiğinizi görünce yazmak istedim. Normalde böyle isteklerde bulunmam ama yine de yazacağım. Eğer çevirmek için yeni manga düşünürseniz lütfen o Kachou Fuugetsu olsun 🙏🏻🙏🏻😻😻 Emekleriniz için teşekkürler 😻😻

tamen de gushi çevirme şansınız var mıdır? hiçbir sitede bulamıyorum buraya getirirseniz çok iyi olur, sizden iyisi yok

coookkkk seviliyorsunuzz yaoi ihtiyacimi buradan gideriyorum dlrjfkdkrktkdk ❤️❤️😻

😍😍😍Çevirilerin çoğunu okudum hatta çok uzun seriler hariç hepsini diyebilirim çok teşekkürler 😍

even if you don't love me ve pearl boy cevirebilir misiniz?
sizin elinizden de okuyup görmek isterim ♥

Users who are viewing this thread